20.03.2023-26.03.2023 Nädala sõnum ja kevad

nädala sõnum taro kevad 2023

Kevade algus 20.03.2023 kell 21.24. Ja sõnumid sulle kevadeks on ägedad. Väga tugevad kolm kaarti Päike, Kaarik ja Täht ning allreas Muutus ehk Õnneratas on näitamas edukat kevadet. Elu on imeline ja positiivsust loob meile igapäev järjest rohkem rõõmu loov päike. Päike annab energiat. Ja kui me sisemiselt särame, liigume ka edukalt edasi. See kevad on muutuste aeg ja kõik olnu tuleb jätta selja teha. Ei ole enam aega heietada sellest, mis oli või on halvasti. Neid asju jagub ikka. Nendele ei tasu enda energiat raisata. On ühe aja lõpp ja uue algus. Uue kevade algus, uue aastaringi algus looduses. Kevad ütleb, et tuleb kindla tempoga edasi liikuda – sihikindlus viib sihile. Edu, mis saab tunnustuse on varsti käega katsutav, kui liigud edasi kindlameelselt, uskudes endasse. Kõik olukorrad lahenevad varem või hiljem. Aeg kasvuks ja muutusteks, aeg reisideks, aeg edasi liikumiseks. Elu läheb alati edasi. Mine sina ka! Ja vaata asju selle külje pealt, kust sa varem vaadanud ei ole. Keegi meist ei ole perfektne. Tuleb endas aksepteerida ka ebatäiust, sest see on ka meie osa. Ka pliiatsidel on kustukad, sest ükskõik mida teed, ikka ja alati on võimalus seda muuta ja ümber teha. Võta kevadesse kaasa avatud suhtumine. Kevad on õhus ja saad ka omal moel uuesti sündida, nagu loodus hetkel seda tegemas on.

21.03.2023 on noorkuu faas, mille märksõnad on vabadus ja voolavus. On hea aeg alustada puhastuskuuriga, korrastamisega või muul moel mingite asjade vabastamisega. Vabanemise ja arenguga seotud algatused on soositud. Seda toetavad eeterkud õlid: bergamot, greip, fennel, elupuu, talihali ja sinine lootos.

Kevad soodustab arengut ja kasvu, siis on seenädal hea aeg koguda informatsiooni, mida vajad uue ettevõtmise eduks. Elevus on laes, hea suhelda, käia üritustel, luua kontakte ja seeläbi plaanipäraselt enda asjades edasiliikuda.

Nädala värv: lilla/violetne

Kas teadsid, et lillat pole ühelgi riigilipul?

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga