Bangkok – imede linn

bangkok tai thailand triinu sirge eluümbermaailma

Taisse lendamisest olin unistanud juba 18 aastat. Ja täpselt 18 aastat läks aega, et see unistus täitus. PS! Unistustel on kombeks täituda – ainult, et ajas on küsimus. 

11 tundi Helsingist lendu ja voilaa, oledki kohal. Minu esimene pikamaa lend – nii pikk. Oi, see oli äge. Hoopis teine kogemus, kui seni. Igal juhul mugavas Premium klassis tundus sõit isegi lühike ja oleks tahtnud veel magada 😀 Aga kell oli kohe saamas 6.25 (Tai aja järgi) ja lennuk maandus Bangkokis – Tai pealinnas. Miljonite linnas (11 miljonit elanikku). Ja seda näitas, see, et lennujaamast meie hotelli suht kesklinnas sõitsime 1,5 tundi!!! Taksoga muide. Ja vahemaa oli 33 km. Bangkoki ummikud on ühed maailma suurimad. Nagu ka Bangkoki lennujaam (Suvarnabhumi Airport) on Kagu-Aasia suurim. 

Bangkokis vaatas vastu +32 kraadi õhutemperatuuri ja mõnus õhu suhteline niiskus. Soojus, kuumus, melu, elu. Ja paraku esimestel päevadel ka väsimus, ajavahe tõttu. Bangkokis on aeg 5 tundi Eesti ajast taga ehk seal on juba hommik, Eestis puhas öö. Vaatamata sellele suutsime terve esimese päeva linna uudistada ja kohe järgmise päeva hommikuks endale ekskursiooni planeerida Bangkokist väljas edela suunas. Sellst aga mõnes teises postituses 😉 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga