20.02.2023-26.02.2023 Nädala sõnum

20.02.2023-26.02.2023 Nädala sõnum triinu sirge kaardid maagia taroskoop 2023

Unistuste energiaga nädal. Unistused täituvad. On paradiis, rahu, heaolu. Seda just hingelisest aspektist. Keerulise energia lõpp, mis näitab uue algust. Tsükli algus, mis saab sel korral olla täiuslikum kui eelmine. Energiad soosivad harmooniat ja tervenemist. Seda kõikide elementide toetusel: tuli, vesi, õhk, maa, jää. Võta seenädal endale eelmise nädala kaosest hingetõmbeaega. Võta rahulikult. Koge rahu. Minevik on minevik. Seda enam muuta ei saa. Seda saab aksepteerida. Ja olla olevikus. Olla olevikus õnnelik. Sinu hing teab seda.

Unistuste energias ainult ära jää unistama. Ainult unistamine ei vii edasi. Unistada on tore ja seda on hea teha, aga tegusid on vaja, et asi hakkaks unistuste poole liikuma. Vaata laiemat pilti. Sul on oluline asi märkamata, mis aitab sul unistused ellu viia. Elujõudu saad esivanematelt. Nende tervendav tugi tõstab sinu teadlikkust. Nädala lõpul saad taipamise. Rahulolu tekib iseeenesest, sest sinu unistused saavad reaalsuseks. Äratundmine ja õnnelikkus. Seesmiselt oled jõudnud kohta, kus näed, milleks on olnud eelnevate nädalate raskused vajalikud.

Selle nädala kristallid: korall ja asuriit.

Nädala eeterlik õli: majoraan. Usaldus ja ühendus.

Kuu energia: 20.02.2023 on kuu loomine. Miski uus saab alguse, usalda enda sisetunnet., kuid ära veel tegutse.

Energiad on rahulikumad ja maandatud, sest kuud paistab meile vähem.

Ülejäänud nädal on noorkuu energias. On hea aeg alustada millegi uue ja mõnusaga. Olgu selleks siis mitmekülgsem toitumine või tervisekõnd. Igasuguste harjumustega alustamine on toetatud. Samuti on hea aeg informatsiooni kogumiseks, mida vajad oma uue idee edukaks arenguks. Elevus, energia tõus ja suhtlemise aktiivsus aitavad kaasa tugivõrgustiku loomisele. Saad edasi liikuda ja enda idee hakkab järjest suuremaks paisuma.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga