Nädala sõnum 31.07.2023-06.08.2023

nädala kaart, taro, tarot, myrrh, taroskoop, tarod, kaardid, müstika,

Nädala värv: roheline, metsaroheline. Nädala värvi sõnum on, et tegutse! Ilma ei tule tulemust, kui ei tegutse. Niisama ei lenda vares ka. Ja kui sa niisama aega surnuks lööd, siis ei juhtu midagi. Vajalik on seenädal olla aktiivne ja tegutseda. Roheline on heaolu värv, mis aitab negatiivsusest vabaneda. Sobiv kristall siia juurde on roheline jade. Tegutsedes saabub heaolu.

Olulist märksõna võivad sel nädalal anda numbrid: 32, 25, 14, 6 ja 1.

Rohelist värvi toetab mets ja loodus ning emake maa. Oled hoitud, toidetud ja armastatud. Kõike seda pakub emake loodus. Võta seenädal ligi Myrrh-i eeterlik õli ja tunneta seda looduse ja maa sügavust. Kinnita endale: “Ma olen armastatud ja õnnistatud!”. Päike on edu kaart – kui tegutsed saadab sind edu. Tegutse päeval, päikesevalguse ajal, need tegevused on toetatud. Tegevuste läbi sünnib midagi uut.  Enesekindlus aitab rasketel aegadel ja võta kõike optimismiga, ka kõige valusamaid kohti, mis sel nädalal võivad teele tulla. Sel nädalal lõigatakse ära ühendused, mis sind enam ei toeta. Sünnivad uued lahendused, uut moodi mõtlemine toob midagi uut, sünnib inspiratsioon ja tegutsemisest saavad alguse uued projektid. Saabub selgus asjadesse, mis on viibinud. Ole helde ja lahke, see tasub end ära.

Kuu liikumine:

31.07 – kasvav kuu: keha kogub uut jõudu ja salvestab energiat. Hea aeg puhkuseks.

01.08-02.08 – täiskuu: tõsta neil päevil jalad seinale, puhka jalgu – see tagab parema verevarustuse ja aitab veenilaiendeid vältida. Ära jalgu üle pinguta. Täiskuu on sel korral sinine superkuu. Superkuu tähendab seda, et kuu on maale lähemal ja ta paistab eriti suurena. Fotokad välja kuud pildistama või niisama õue vaatama 🙂

03.08-06.08 kahanev kuu: tunded hakkavad korrapärastuma ja mõistus võtab taas aeglaselt kõik üle. Keha ja hing saavutavad kooskõla. Nüüd saab täiskuupäevadel kogetut argielus rakendada või sellesse süveneda.

💜💜Follow me in Instagram @mystify.ee @triinusirge 💜💜

nädala kaart, taro, tarot, myrrh, taroskoop, tarod, kaardid, müstika,

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga