Nädala kaart 09.01.2023-15.01.2023

nädala kaart triinusirge energia horoskoop 2023

Aasta 2023 teine nädal loob stabiilsust ja efektiivsust, aga seda siis kui oled oma olukorra üle kontrolli saavutanud. Sina ise juhid oma elu. Sinu tehtud otsustest sõltub kõik. Seisa selle eest, millesse sa usud ja jää enesekindlaks. Oma isikliku jõu aktiveerid läbi selle kes sa päriselt oled. Lase enda enda personaalsusel särada. Sul on see, mida teistel ei ole ja see teebki sinust sinu. Lõpeta võrdlemine teistega ja luba oma unikaalsusel tulla nähtavale. Sa ei saa kellegi teisega end võrrelda. Kui kaks inimest teevad üht ja sedasama, siis ei ole see üks ja seesama ju. Ainus kellega saad võrrelda end, on sina ise! Kui oled täna parem kui eile kas või natukene, on see märk arengust. Kui oled samahea kui eile, täna ennast ja ole ka rahul 🙂  

Nädalas on kirge ja aktiivsust. Toimeta nii nagu su energia lubab. Kui tunned ülekoormust, kergenda seda võimalusel ja puhka. Fookuses on rutiinsed tegevused ja toimetused, mis loovad stabiilse tunde.

Nädala värv on kollane: toob energiat siia suhteliselt halli ilma ja täidab elujõuga.

Nädala eeterlik õli on Bergamot. Enese aksepteerimine. Bergamotil on puhastav mõju piiravatele uskumustele ja kinnijäänud tunnetele. Aitab ellu optimistlikult suhtuda. Äratab sisemise lootuse ja julguse oma sisemist olemust teistega jagada.

Täiskuu vähis on läbi saanud ja on kahaneva kuu aeg. Hea aeg asjade aeglustamiseks ja lõõgastumiseks. Energiat veel jagub. Organism häälestub loovutamisele, puhastumisele ja mürkidest vabanemisele. Hea aeg kaalulangetusega alustamiseks. Loobu asjadest, mis ei teeni sind enam. Aga samas märka, et oled ümbritsetud küllusest.

Hetkel on ka retrograatse merkuuri liikumise aeg. Ettevaatust tehnika ja masinatega.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga