Jänese/kassi aasta sõnum 2023

jänese aasta kassi 2023 ennustus aasta energiad sõnum uusaasta triinu sirge maagia looja heaolu

 

Jänese aasta algas 22.jaanuar 2023, pühapäeval kuu loomise faasis. Jänes valitseb kuni 9.veebruar 2024, mil antakse üle draakonile järg. Tuleme aga tiigriaastast, mis oli minu aasta. Tiigriaasta oli muutuste aasta. Ja suuri muutuseid saime kogeda nii ühistasandil, kui ilmselt ka individuaalselt. Paljud kolisid, vahetasid töökohta, leidsid elus uued väljundid. Ja mida rohkem jäneseaasta lähenes, seda rohkem ka taipamisi ja arusaamisi tuli – nii iseendast kui ka maailmast tervikuna. PS! Jänes on püha loom Hiina kalendri järgi, aga Vietnamis on kassi aasta. Nii seda segadust selle jänese ja kassiga veidi on. Sina aga vali ise, kumb loom sulle rohkem sümpatiseerib. Mina austan mõlemaid ja olen nii jänese kui kassi fänn 🙂

Must YIN vesijänese aasta toob meile uued energiad ja need rahulikumad kui tormaka tiigri tegevused. Siiski teatavad raskused jätkuvad, aga need lähevad leebemalt üle. Yin ütleb seda, et on aeg vaadata iseenda sisse. Kui sa seda juba teinud oled, siis saad vaadata veel sügamavale ja kui sa teinud ei ole, siis on viimane aeg. See on iseolemise aasta, kus iseendast arusaamine on vajalik. Sa ütled, et ma saan juba iseendast aru. Väga hea, aga kas ka päriselt? Kas ka päriselt nende kihtide alt näed iseennast? Ja enda ehedust? Seda, kes sa päriselt oled ja mida siia tegema oled tulnud? Või oled seni tegutsenud ego tasandil? Kõikidele nendele küsimustele saad vastused enda seest. Kui julged vaadata. Hirm tihti ei luba. Ja nii olemegi mugavustsoonis. Jätkvalt, aastaid…aastakümneid. Jäneseaasta annab sulle energia vaadata sügavamale ja saada teadlikuks. Kui vaid soovid.

Vesi on muutlikkuse energia, naisenergia, voolavus, asjade sujuvus. Seda 2023 meile pakub. Voola elu rütmiga kaasa ja usalda seda. Nii usaldad elu ja saad ka ennast usaldada. Vee kuninganna on õrn, armastav, hoolitsev, aga ka kannatlik. Ole enda ja teistega kannatlik. Kass on kannalik – tal on püsivust enda saaki jahtida. Ja kui saak käes, saab seda nautida. Võta ka selleks aega. Jänese aasta energiates on olemas vesi, õhk ja maa, kuid puudu on tule element. Loo seda enda ellu – põleta küünlaid, vaata päikest, naudi valgust, tee lõket. Nii möödub aasta tasakaalukamalt.

Jänese/kassi aasta on salapärane, veidi müstiline.  Tegutsetakse salamisi, võibolla isegi öösel. Kardetakse mingeid tegevusi päevavalgusesse tuua. Töö iseendaga toimubki enda sees ja seda kõike polegi vaja nähtavale tuua, sest teised tajuvad juba ise kui oled muutunud. Ja kõik mittevajalik sinu sees ja sinu ümber kaob. Sel aastal maskid langevad. Ole avatud tunnete spektrile. Täiesti okei on kogeda erinevaid tundeid, kogu tunnete spektrit – valgusi ja varje ning nende vahele jäävaid kihte. Me ei saa olla üdini positiivsed, ikka on elus ka negatiivseid ilminguid. Lihtsalt meie enda otsustada on, kuidas ja kas üldse me reageerime nendele. Püüa jääda lihtsalt kohale, siia, sellesse hetke, kus sul oli just hea. Ja ole teadlik, et kogetud olevik loob sulle tulevikku. Kui valid vihastada, siis ka järgmine hetk oled viha energias. Kui valid teadlikkuse, saad säilitada rahu iseendas.

Puu energia toetab kasvu, kui piisavalt teda kasta. Kõik ideed, plaanid, mõtted pane kirja jänese aasta kuu loomise ja kasvava kuu perioodil (21.01.2023-28.01.2023). Nendeks on just siis suurepärane aeg. Nii saad luua oma elu parima jänese/kassi aasta 😉

Selgust, helgust, kergust ja valgust jänese/kassi aastasse!
Triinu 💗

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga